Як закінчиться війна в Україні, екстрасенс поділився: “Півострів ми повернемо тільки після того…”

Новини

Гордєєв розповів, коли чекати завершення війни.

Екстрасенс Макс Гордєєв розповів, коли чекати закінчення бойових дій в Україні. За його словами, чекати на перемогу навесні 2024 року не потрібно. politeka.net

Як розповів екстрасенс, якою б позитивною людиною він не був, але весна не стане переможною для України. Проте до цього часу багато чого зміниться і ми станемо на крок ближче до завершення бойових дій.

“Також є варіант звільнення Херсонської області, а також ми можемо дійти до Маріуполя. А от повернення Криму буде не скоро. Хочу зауважити, що півострів ми повернемо тільки після того, як повернемо всі інші території. Тоді буде контрнаступ, бо інакше забрати його буде неможливо”, – розповів експерт.

Також Горєєв додав, що цієї зими всі міста, включаючи захід, знаходяться під загрозою в зоні ризику. Російські сили накопичили значний арсенал зброї, яку вони використовуватимуть. Важливо враховувати сигнали тривоги, оскільки вони можуть бути вирішальними для збереження життя.

Видно, що окупанти мають намір захопити Київ. Гордєєв всім рекомендує розглянути можливі заходи для запобігання цього. Наразі у військових обмаль зброї та необхідного обладнання. Вони стикаються з хворобами та холодом. Сприятливі погодні умови на даний момент можуть негативно впливати на противника, але також приносять негативні наслідки для наших військових.

Також важливо зосередити увагу на найбільш напружених точках. Наприклад, у зоні Авдіївки виявляється карта “Підвішеного”, що свідчить про те, що ситуація сповільнюється. Також є карта “Смерті”, що означає продовження конфлікту з обидвох сторін. Проте глобального просування наразі не простежується.