“Починає перетворюватися на цвинтар”: окупанти посилили тиск одразу з двох напрямків у Бахмуті

Новини

Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко розповів, що в Бахмуті російські окупанти інтенсифікують дії з двох напрямків.

“Намагаються максимально продавлювати північний сектор і дуже активно промацують праву сторону від залізниці, просуваючись на захід. При цьому південь ніби завмер в очікуванні…politeka.net

Північний сектор – окупанти вперлися у вул. Крайню і поки що намагаються заглибитися на південь. Основний упор роблять у районі другої міськлікарні, а так само по вулиці Перемоги. У даному випадку задум ясний, хочуть проповзти через малоповерхову, приватну забудову на Ювілейну, щоб заблокувати 0506″, – пише експерт.

За його словами, після того як ЗСУ змогли усунути загрозу фізичного перерізання 0506 та артерія зафункціонувала, окупантам принципово важливим стало знизити її ефективність хоча б у міських умовах.

Бахмут

“Від залізки окупанти намагаються вийти на вул.Пушкіна, яка для них поступово починає перетворюватися на цвинтар. У районі вул.Пушкіна є багатоповерхова забудова, точніше те, що від неї залишилося, тому контроль над цією ділянкою дається окупантам великою кров’ю. Але авіація вносить свої корективи. Застосування авіації окупантів і бомби, що планують, чинять серйозний тиск на оборону міста і без вирішення цієї проблеми, ефективність утримуваної СОУ багатоповерхової забудови може бути повністю нівельована”, — додав Олександр Коваленко.

У південному секторі – без змін. Повний контроль вул. Чайковського, буфер безпеки з вулицею Корсунського – за СОУ. Багатоповерхова забудова – за СОУ. Ця локація відрізняється стабільністю, але при цьому вогневий вплив на неї виявляється в режимі нон-стоп. Аналогічно і 0504 – продовжує функціонувати стабільно, хоча так само над нею зберігається вогневий контроль РОВ.

“Підсумок. Північний сектор викликає занепокоєння. Також активізація російської авіації вимагає прийняття рішень щодо, якщо не щодо повної нейтралізації її діяльності, то хоча б зменшення активності. З іншого боку, можливості ведення оборони СОУ себе і близько не вичерпали”, — підкреслив експерт.

Бахмут, война, улица, поле боя