“Ситуація критична”: у російському Бєлгороді забили на сполох через низку вибухів на енергетичних об’єктах

Новини

Місцева влада Бєлгорода схвильована через низку вибухів на енергетичних об’єктах. Постраждали дві критично важливі підстанції, які забезпечують місто – “Бєлгород” та “Фрунзенська”.

Про це повідомляє Telegram-канал “Досье шпиона”. Примітно, що після потрапляння у “Фрунзенську” виникла масштабна пожежа – станцію виведено з ладуobozrevatel.com

Місцеві чиновники забили на сполох щодо перспектив подальшого енергозабезпечення міста.

Як повідомляють джерела, бєлгородська влада активно проводить “роз’яснювальну” роботу серед бізнесменів міста. Представникам бізнесу натякають, що висока ймовірність того, що місто у близько-терміновій перспективі не зможе забезпечити потреб підприємств в електроенергії, а тому бізнесмени будуть змушені вирішувати питання наявності “світла” самостійно – закуповувати генератори.

“Ситуація критична. У групі ризику перебувають місцеві торгові центри, супермаркети, заклади громадського харчування, готелі, магазини та інші приватні підприємства. Місцеві чиновники зазначають, що у разі завдавання повторних ударів по об’єктах інфраструктури місту загрожує енергетичний колапс”, – ідеться в повідомленні.

Бєлгородська влада подала запити про допомогу в забезпеченні міста генераторами сусіднім регіонам, але поки що жоден “сусід” не відгукнувся.

“Також варто зазначити, що попри очевидну загрозу для бєлгородських об’єктів енергетики, військовим не вдалося забезпечити належного захисту енергосистеми міста. На реалізацію цього завдання у них було цілих шість місяців, із моменту завдання перших ударів по об’єктах енергетики України”, – йдеться в джерелі.

Бєлгород на карті