Подружжя схуднуло без дієт на 130 кілограмів після відмови лікарів у допомозі: як їм це вдалось

Події

Чоловік та жінка розповіли, що зробили це заради своєї мрії.

Пара з Великої Британії, яка важила понад 100 кілограмів, вирішила схуднути після того, як подружжя не могло народити дитину, а лікарі відмовились робити жінці штучне запліднення.

Про це пише mirror.co.uk.

Подружжя скинуло на двох майже 130 кілограмів заради того, щоб народити дитину. 31-річна Кетрін Корнер і 33-річний Дін Корнер мали вагу 146 і 178 кілограмів, щоб взяти участь у програмі штучного запліднення, змушені були схуднути.

© mirror.co.uk

Чоловік та жінка зізналися, що вони страждали через зайву вагу ще до одруження, проте після того, як почали жити разом, стрімко гладшати, оскільки їхнє харчування було неправильним.

А тому подружжя не могло зачати дитину, а медики відмовились робити штучне запліднення через надмірну вагу. Після цього британці поїхали до Литви, де їм зробили шонтування шлунка, оскільки дієти їм не допомагали. Через рік Кетрін схуднула на 63 кілограми, а її чоловік – на 83 кг. Після втрати ваги медики повідомили добрі новини – пара може завагітніти природним шляхом або ж зробити штучне запліднення.

© mirror.co.uk

Подружжя зізнається, що їхнє життя після схуднення покращилось: вони їдять корисну їжу та мають можливість багато подорожувати. Також скоро подружжя сподівається зачати дитину.

© mirror.co.uk