Покращення ставка за 61 млн гривень: у мережі обурились черговим тендером з бюджету під час війни

Новини

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє активістка та бухгалтер Юлія Глушко (Raduga Yulita) викладаючи відповідні скріншоти.

“Як Ви думаєте, чим займається у війну керівник регіональний офіс водних ресурсів в регіонах??? Як варіан- через бюджет почистити свій ставок – варіант??”, – написала вона у себе в ФБ.

В тендері який розміщено на prozorro йдеться про виконання робіт з капітального ремонту об’єкту «Поліпшення санітарного стану ставка в районі санатарію – профілакторію «Джерело» та бази відпочинку «Затишок» на території Новолатівської сільської ради Широківського району – капітальний ремонт».

Очікувана вартість цих робіт – 61 267 384,80 гривень.

Замовник: регіональний офіс водних ресурсів у Дніпропетровській області.

Раніше Юлія Глушко знайшла тендер згідно якому у Новомосковську Дніпропетровської області комунальне підприємство віддало тендер з благоустрою на 2,3 млн грн фірмі, в якій працює лише три особи + керівник. Згідно з умовами, компанія має розбити газони та обладнати їх автополивом у строк до 30 червня, за що отримає 2 млн 295 тис. грн.

Як раніше зазначив, військовий Святослав Дубина, якщо ми хочемо закінчити війну цього року, то нам треба зробити переоцінку того, що для нас дійсно важливо. Як зазначив Святослав Дубина, зараз треба не будувати стадіони та перекладати бруківку, а думати про життя людей.