Політолог розповів, чи заарештують путіна в ПАР: виявляється на розтяжці

Новини

Політолог Андрій Золотарьов пояснив, що ситуація з ПАР та виконанням ордена МКС на арешт путіна поки що не зрозуміла, очевидно, їхні юристи працюватимуть над тим, щоб не виконувати його.

Про це він розповів на каналі «PolitБюро»politeka.net

«Завдання кремля – продемонструвати, що це не так, жодної ізоляції немає, і 122 країни, зокрема й Китай, не голосували за резолюцію, у якій російська федерація визнається агресором», – зазначає Андрій Золотарьов.

Проте, констатує він, у сухому залишку маємо те, що навіть країни, які займають обережну позицію щодо війни, підтримали резолюцію ООН, навіть Бразилія. А Південноафриканська Республіка, додає експерт, опиняється на розтяжці, то заявляла, що виходить із Римського статуту, то спростовує цю інформацію.

На думку гостя програми, далі справа буде за юристами, вони шукатимуть якихось казуїстичних моментів, щоб цей орден на арешт можна було путіна не виконувати. Тим паче, додає він, був уже такий інцидент із президентом Судану.

«Думаю, путіну також було б важливо полетіти на відкриття атомної електростанції в Туреччині, яку будують за участю «Росатому», проте довелося спілкуватися по відеозв’язку. Може повернутися так саме. Але ймовірність того, що путіна заарештують у Південноафриканській Республіці, мізерно мала», – підсумовує Андрій Золотарьов.