Політик США заявив про “300 тисяч загиблих українських військових”: у Зеленського відреагували

Новини

Подоляк наголосив, що заява американського політика про втрати України у війні не відповідають дійсності.

Американський політик Роберт Кеннеді-молодший, який є кандидатом у президенти США, заявив про загибель “300 тисяч українських військових та 40 тисяч мирних жителів”. В Офісі президента таку заяву назвали “цинічною та маніпулятивною”. tsn.ua

Це сказав радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

За його словами, подібними заяви американський політик хоче привернути до своєї особистості увагу у США та світі.

“Перше – він немає доступу до інформації об’єктивної, це виключно спекулятивна інформація для сприйняття внутрішнім ринком – в них йде політичний процес”, – зазначив Подоляк.

Подоляк наголосив, що Роберт Кеннеді немає жодного розуміння про війну в Україні, тим паче про втрати армії. Однак він передбачає, що така тема може викликати певний резонанс у світі.

Це особливість демократичних країн, коли люди розуміють, що це актуальна тема і, не маючи аналітичних матеріалів, вони дозволяють собі коментувати ті чи інші події, аби це викликало певний резонанс, але до реальності ці заяви не мають жодного стосунку”, – запевнив радник.

Заява Роберта Кеннеді-молодшого про “втрати української армії”

В ефірі телеканалу Fox News Роберт Кеннеді-молодший, який балотується у президенти СШАЄ заявив, що нібито Україна втратила у війні “300 тисяч військових”. У цьому він звинуватив не Путіна, а нинішнього президента Америки Джо Байдена. Звідки він взяв такі цифри, він не пояснив.

“Ми вбили 300 тисяч українських військовослужбовців і 40 тисяч мирних жителів у геополітичних махінаціях неоконсерваторів – у нашій власній змові, щоб спробувати позбутися Путіна і виснажити російську армію”, – сказав політик.