​Польща заявила про нові обмеження для України – Данилов дав свій коментар

Новини

Варшава чекає на зустріч з Києвом, щоб залагодити всі конфліктні моменти.

Учора, 20 лютого, заступник міністра сільського господарства Польщі Михайло Колодзейчак погрожував новими обмеженнями на імпорт продукції з України, якщо Варшава та Київ так ні про що не домовляться.

Саме сьогодні, 21 лютого, мають відбутися переговори між міністрами Секерським та Сольським, заявив Колодзейчак в інтерв’ю Polsat New.

За його словами, зараз усі в руках України і подальші дії Варшави залежать безпосередньо від сьогоднішніх переговорів.

Польські фермери незадоволені не лише сьогоднішньою ситуацією, а й внутрішньою політикою польського уряду, який тривалий час ігнорував їхні проблеми, додав заступник міністра.

При цьому Колодзейчак також звернувся до Зеленського, заявивши, що в Україні також є свої проблеми у внутрішній політиці.

Свою думку щодо цього висловив і секретар РНБО Олексій Данилов. В інтерв’ю “РБК-Україна” він заявив, що блокада кордону безпосередньо пов’язана з майбутніми виборами у країнах ЄС.

І якщо у самій Польщі вибори до парламенту вже відбулися, то влітку будуть вибори до Європарламенту.

З цим і пов’язані події на кордоні, тому що сільськогосподарське лобі є сильним у багатьох країнах ЄС.

Київ же зобов’язаний вирішувати всі наболілі проблеми з ЄС і в разі чого туди звертатися щодо блокади кордону, заявив Данилов.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події в країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.