Теpпець уpвався! Слів не підбиpав! Голомша зpобив гyчну зaяву

Новини

Подаємо мовою оригіналу:

Микола Голомша

Товариство!

Зрозуміло, що можна звертатись до світу про військову допомогу, але не потрібно відкрито рапортувати перед ворогом через засоби інформації скільки, чого нам передали і хто, а також де, коли у нас є слабкі місця, куди підтягуються сили….

Наголошую, що саме перед ворогом, бо він тоді чітко орієнтується яку тактику їм застосовувати проти наших сил оборони. Їм навіть не потрібна розвідка.

Вони ж не звітують через солов‘йових і скабеєвих скільки, чого передає їм північна корея, іран, китай і т. п., де і в якому напрямку у них проблеми і які.

А далі вони застосовують глобальний гібридний тероризм, організовуючи нам через відповідні технології і своїх «емісарів» перекриття кордонів, щоб не проходила допомога, та організовують різні гібридні операції типу проти Ізраїлю, щоб відволікати увагу світу і ширити цю терористичну заразу у світі, яку вони розв‘язали проти України мовляв, що не вони одні одержимі дияволом.

А взагалі інформаційна політика має бути в руках військових і вони мають визначати, що можна висвітлювати, а що не можна.

Негативний приклад по Авдіївці – розтрубіли про третю штурмову…

Давайте допомагати собі, а не шкодити !


Previous Chapter