Популярні овочі порадували здешевленням: із 210 гривень ціна впала до 99

Новини

Українців попередили, що радітиме ранок, адже ціни змінюватимуться знову.

Цього року звичні для українців продукти не тішать своїми цінами. Навіть овочі, до яких звикли багато мешканців України, стали незрівнянно дорожчими, порівняно з довоєнним часом. Йдеться про помідори та огірки. Судячи з даних Мінфіну, вже у перші дні травня ціна на деякі сорти цих овочів зросла у рази.politeka.net

Так, рожеві помідори зараз продають у середньому по 154,93 грн. за кілограм. У квітні ціна на цей сорт томатів коштувала 145,88 грн. У той же час кілограм томатів сливка зараз в середньому пропонують купити по 150,10 грн. У квітні їх можна було купити дешевше, тоді їхня вартість сягала в середньому 148,71 грн.

Єдиний сорт томатів, які впали в ціні – це червоні помідори. У квітні магазини продавали цей овоч по 98,30 грн. Тепер у магазин їх можна купити за 82,42 грн.

Щодо огірків, то цінники на них також змінилися, але навпаки у бік здешевлення. Наприклад, колючі огірки зараз можна в середньому купити по 99,90 грн., а у квітні їх продавали по 210,90 грн. До того ж, огірки гладкі продають у травні по 107,18 грн., а у квітні цінники на такі були вищими – 132,17 грн.

магазин, супермаркет, продукти

За прогнозами експертів “24 Каналу”, ціни на овочі подорожчають до кінця весни ще на 5-10%. Проте вже влітку, ймовірно, відбудеться значний ціновий спад.