“Скоро будуть наступальні дії”: Зеленський натякнув, коли Україна отримає західні винищувачі

Новини

Україна отримає західні винищувачі від союзників після успішних наступальних дій на полі бою з російськими окупантами. Але не тільки бойові літаки – партнери передадуть й іншу зброю, яку раніше відмовлялися постачати.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський на брифінгу в Гельсінкі після зустрічі з президентом Фінляндії Саулі Нііністьо obozrevatel.com

“Чому я впевнений, що в нас будуть літаки? Тому що скоро в нас будуть наступальні дії. І після них, я впевнений, нам дадуть літаки”, – сказав Володимир Зеленський.

Глава країни зазначив, що Україні надають потрібну зброю тільки після того, як вона демонструє успіх на фронті. Таким чином, літаки дадуть після чергової демонстрації вміння воювати.

“Так проходить ця війна, що ми постійно повинні доводити на полі бою. Спочатку ми показуємо, що нас не можна захопити за три дні, потім нам дають якусь зброю. Потім ми знову йдемо вперед, просимо далекобійну артилерію. Після цього нам дають відповідну зброю”, – зазначив Зеленський.

Водночас йдеться не тільки про літаки. За словами Зеленського, після контрнаступу міжнародні партнери передадуть певну зброю, яку раніше постачати відмовлялися. Зокрема, йдеться про танки та інше важке озброєння.