Популярний продукт почав падати в ціні: що буде з вартістю цього літа

Новини

У 2022 році ціна яєць побила всі попередні рекорди, різко подорожчавши у вартості на 50%. Тоді десяток яєць коштував у деяких магазинах навіть – 90 гривень.

Проте останнім часом ціни на яйця радують, адже вартість популярного продукту почала зменшуватись. Аналітик Олег Катеринич зробив прогноз, на що очікувати від цін на цей продукт влітку. politeka.net

Після Великодня ціни на цей продукт у супермаркетах знизилися на 9–12% та варіюються в межах 60,53–70 гривень за десяток, а до середини літа вартість може впасти ще на 30%.

На здешевлення ціни на яйця вплинуло покращення погоди, стабільні ціни на корм, нарощування поголів’я та багато пропозицій приватних господарств.

Олег Катеринич прогнозує, що з початку травня ціни на яйця почали падати, і ця тенденція до зниження спостерігатиметься влітку. Понад 3 гривні за штуку яйця не коштуватимуть влітку точно.

Так влітку, за прогнозами експерта, за одне яйце влітку доведеться платити десь 2,5–3 гривні. Але вже восени можлива нова хвиля подорожчання цього продукту. Тоді слід звернути увагу на тенденцію збирання зернових.

За даними Мінфіну , яйця курячі Квочка (С1 10 шт) станом на 11 травня продають по 67,03 гривень. Місяць тому ціна на цей продукт була 70 гривень.

Джерело: “24 Канал“.