Посадять в mюрму?! Труханова взяли – рішення суду: чекала вся Україна. Відповість за все!

Новини

Під час засідання у Вищому антикорупційному суді у справі «Краяну», прокурор САП подав клопотання про зміну запобіжного заходу для мера Одеси Геннадія Труханова та його спільників, яких звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

Про це повідомили в Центі протидії корупції.

«Сьогодні у Вищому антикорупційному суді відбулося чергове засідання у справі мера Одеси Геннадія Труханова та його спільників, яких вже багато років обвинувачують у заволодінні 92 млн грн місцевого бюджету під час купівлі будівлі збанкрутілого заводу “Краян”», – йдеться в повідомленні.

За інформацією ЦПК, йдеться про міського голову Одеси Геннадія Труханова, його заступника Павла Вугельмана, голови постійної комісії з питань комунальної власності Одеської міськради Василя Шкрябая, директора департаменту комунальної власності Одеської міськради Олексія Спектора та його заступника Володимира Радіонова.

Замість особистого зобовʼязання прокурор попросив призначити обвинуваченим запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Зазначається, що обвинувачувані брали участь у судовому процесі через відеозв’язок, та через його погану якість обговорити клопотання не вийшло і суд викликав на завтра, 25 квітня, усіх учасників безпосередньо до зали судового засідання в Київ.

Підмітимо, що Труханов чудово домовлявся з усіма президентами – з Порошенко, Януковичем, з усіма керівниками правоохоронних органів. І його не чіпали. Проте зараз усе змінилось.