Секретні документи Пентагону викрили підступні плани росіян щодо “підготовки нового наступу” з Білорусі

Новини

З початку повномасштабного вторгнення ходять чутки, що Росія намагатиметься таємно створити підрозділи для наступу на Волинську область, щоб перекрити поставки зброї від західних союзників.

Головне оперативне управління (ГОУ) Генштабу збройних сил РФ відзвітувало своєму начальству про “успішні зусилля з оперативного маскування”, які мали переконати українську розвідку в тому, що ніби то росіяни готують повторний наступ з території БілорусіТСН

Про це йдеться у злитих документах Пентагону, інформує “Радіо свобода“.

У світі вказувалось, що ніби то подібна операція проходила з 3 по 10 лютого 2023 року.

У вигляді доказу ГОУ надало Генштабу звіт російської розвідки про те, якою була реакція України на льотно-тактичні навчання на території Білорусі, перекидання до РБ оперативно-тактичних комплексів “Іскандер-М” та зміщення акценту російсько-білоруських навчань із “оборонного” на “наступальний”.

Управління Генерального штабу в свою чергу рекомендувало продовжити операцію з дезінформації українського командування щодо загрози нападу з Білорусі. Операцію мали розділити на два етапи перший з до 6 березня, а другий з 6 до 11 березня. Всі плани мали надсилати на затвердження до Генштабу РФ.

Попри такі старання агресорів, речники Міноборони України заявляли про невисоку загрозу нападу з території Білорусі. Зазначимо, що з початку повномасштабного вторгнення ходять чутки, що Росія намагатиметься таємно створити підрозділи для наступу на Волинську область, щоб перекрити поставки зброї від західних союзників.