Потап приголомшив фанів дивною поведінкою в Мережі, а потім перепросив усіх українців

Новини

Артист записав нове відеозвернення.

Репер та музичний продюсер Потап останнім часом все більше дивує своїх шанувальників. tsn.ua

Днями музикант записав відео з іронічним треком, в якому відповів на усі закиди хейтерів. Однак на цьому не зупинився – Потап виклав у своїх соцмережах ще декілька роликів, на яких, на думку фанів, поводився досить дивно.

В одному з відео репер співав в одязі під душем, а на іншому читав реп про свою дружину, співачку Настю Каменських. У треку він зачитав, що вони “сексуальні, як Дантес з Кацуріною, чи Дорофєєва з Кацуріним”.

Потап / © скриншот з відео

Потап / © скриншот з відео

Втім, не усім шанувальникам Потапа його контент здався доречним. У соцмережах підписники розкритикували артиста за таку поведінку під час війни, а також почали жартувати, що він перетворюється на українську Брітні Спірс. Американська співачка теж останнім часом часто спантеличує фанів дивними відео – то танцює з ножами, то плаче в танці.

  • Брітні Спірс, на яку ми заслуговуємо!
  • Що відбувається? Саме така потрібна допомога хлопцям в ЗСУ?
  • Потап вже не той!
  • Це ви передивилися відео з Брітні Спірс? Що трапилося з вами?

Після такої реакції соцмережах Потап все ж таки вирішив, що припустився помилки та перепросив за свою поведінку. Артист поділився відеозверненнням, в якому зізнався, що хотів привернути увагу до своєї персони, але зрозумів, що це не на часі.

“Багато наробив я галасу. Багато новин, багато питань від друзів, знайомих – все в порядку чи ні. Все в порядку, все нормально. Хотів привернути вашу увагу до творчості та персони. Але я розумію зараз по вашій реакції, що це не на часі. Тому хочу вибачитися перед всіма, кого я засмутив чи образив, і закінчити на цьому. Дякую за увагу і без образ”, – сказав Потап.