Розтрата на укритті для дітей сколихнула Україну: розкрито нову схему наживи

Новини

Обвинуваченим у цьому злочині загрожує до восьми років ув’язнення за ці дії.

У Київській області підрядника та посадовця відділу освіти однієї з міських рад Бориспільського району будуть судити за зловживання фінансами та розтрату майна. Ці особи вжили незаконних заходів, щоб отримати незаконний прибуток у понад 86 тисяч гривень під час ремонту у дитячому садочку.

Пресслужба Київської обласної прокуратури надала інформацію про цей випадок.

Розслідування показало, що підрядник уклав договір на ремонт підвального приміщення дошкільного закладу з відділом освіти однієї з міських рад у Бориспільському районі. Це приміщення планувалося використовувати як найпростіше укриття для маленьких дітей та працівників дитячого садочка.

Однак обвинувачені завищили обсяги виконаних робіт та використаних будівельних матеріалів у звітній документації. На підставі цих завищених даних відділ освіти виплатив кошти підрядній компанії. Загалом збитки, завдані бюджету, склали понад 86 тисяч гривень.

Дитячий садок, фото: скріншот You Tube

Слідство завершило розслідування цих фактів службового підроблення та розтрати майна, і правоохоронні органи вже направили обвинувальний акт до суду стосовно посадовця відділу освіти міськради та директора підрядної компанії. Обвинуваченим загрожує до восьми років позбавлення волі за ці дії.