Потерпілий у “п’яній” ДТП зі Ступкою приголомшив, як актор “кинув” його.

Новини

Потерпілий чоловік у ДТП, яку влаштував Остап Ступка, розповів про отримані травми та про поведінку актора.

Постраждалий у “п’яному” ДТП з Остапом Ступкою розповів, як актор не виконав обіцяне. Як відомо, артист 4 квітня врізався у припаркований автомобіль, у якому перебував чоловік.

У коментарі сайту ТСН.ua потерпілий чоловік на ім’я Ярослав розповів, що він отримав серйозні травми внаслідок аварії. Він потрапив до лікарні, три дні перебував без тями у реанімації. Наразі він проходить тривалий курс реабілітації.

“Мене витягнули з авто, я отямився через три дні у лікарні. Я був у реанімації. У мене травма правої стопи, п’ять переломів. Мені туди закрутили шурупи, пластину поставили. Стопа постраждала. Черепно-мозкова травма, тяжкий крововилив у голову був. У животі був крововилив, півтора літра втрата крові була, органи деякі трішки полопалися, але всі на місці залишилися”, – розповів Ярослав.

Остап Ступка врізався в іншу автівку / © t.me/kyiv_pro_office

У залі суду, який відбувся 6 квітня, Остап Ступка обіцяв надавати потерпілому чоловіку допомогу, у тому рахунку й фінансову. Як розповів Ярослав, актор навідав його у лікарні лише через 6-7 днів. Деякі кошти за лікування Ступка повернув чоловіку, але лише за операцію на нозі та за деякі препарати, у сумі це близько 20 тисяч гривень. Утім, лікування коштує значно більше.

“Остапа Ступку я побачив на 6-7 день мого перебування у лікарні. За весь час він у мене був три рази. На дві хвилини максимум він забігав. Деякі кошти він мені повернув. Але якби я на нього розраховував, я був би без нічого. Я заплатив за операцію, під час якої мені вставляли шурупи титанові. Сума була 18 тисяч, пізніше він мені їх віддав. Ще декілька разів він мені деякі препарати купував, це до двох тисяч гривень. Більше він нічого не купував. А в мене ще буде одна операція. У всіх, які я проходив після лікарні, процедурах, він не брав жодної участі. Про подальше лікування після лікарні він не цікавився”, – розповів Ярослав.

Остап Ступка / © Facebook Остапа Ступки

За словами потерпілого, Ступка обіцяв також відшкодувати кошти за понівечену автівку. Утім, обіцяних коштів Ярослав не отримав.

“Він хотів повернути мені кошти за автомобіль. Він мені їх “повертав” двічі, але так і не повернув. Це мало відбутися під розписку, що я забираю кошти за автомобіль, тобто щоб претензій щодо автомобіля у суді від мене не буде. Вийшло так, що він повертав-повертав, а потім припинив повертати”, – поділився Ярослав.

Потерпілий чоловік розповів, що попереду ще має відбутися суд у справі про ДТП, яку напідпитку влаштував Остап Ступка. У судовому порядку вони вирішуватимуть всі питання.

Остап Ступка у залі суду / © suspilne.media

Остап Ступка влаштував “п’яну” ДТП у Києві – що відомо

Остап Ступка 4 квітня у стані алкогольного сп’яніння влаштував у центрі Києва ДТП. Актор на своєму позашляховику врізався у припаркований автомобіль, в якому перебував чоловік. Потерпілого з тяжкими травмами госпіталізували до лікарні. Алкотестер показав, що рівень алкоголю у крові Ступки становить 1,62 проміле, тоді як норма – 0,3.

Остап Ступка / ©

6 квітня відбувся суд, де актору обрали запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Артистку до 5 червня включно не можна було покидати свою домівку від 22:00 до 06:00. Вчора стало відомо, що строк дії запобіжного заходу продовжили до 5 липня.