Євген Кошовий прокоментував відео 15-річної доньки у TikTok під музику російських артистів

Новини

ктор розповів про конфлікти зі старшою донькою.

Художній керівник “Вечірнього Кварталу” Євген Кошовий розповів про стосунки зі старшою донькою Варварою.tsn.ua

Кошовий не став приховувати, що коли Варя була маленька, у неї була зіркова хвороба – дівчинка тоді хизувалася, хто в неї батько. Втім, Євген докладав максимальних зусиль і дуже хотів, аби його донька не виросла мажоркою. Зараз Варі 15 років і, за словами Кошового, у них був доволі непростий період у стосунках останні два роки. Про це актор розповів у програмі “Слава+”.

“Варвара не виросла мажоркою, але в неї такі трохи запити, іноді буває. В неї немає стопу: “Я хочу, я хочу, я хочу”. Я кажу: “Зупинись. Прибираємо “три хочу” одне залишаємо”. Це все. Я вважаю що це прогресом в наших стосунках, що стосується фінансової складової. Вона розуміє, що зараз заробіток не такий, як раніше. Були складні стосунки. І не лише зі мною. І з мамою теж. Десь протягом двох років. Це перехідний вік”, – сказав Кошовий.

Донька Євгена Кошового Варвара / ©

Окрім того, актор Студії “Квартал 95” прокоментував хейт у бік Варвари через те, що вона знімала відео в TikTok під російськомовну музику. Євген пояснив, як ставиться до цього і уточнив, що ці виконавці підтримують Україну: “Під російських артистів, які підтримують Україну. Ми провели з нею бесіду, я не буду в це заглиблюватися”.

Донька Євгена Кошового Варвара / © instagram.com/kosshevayaa

Також відреагував Кошовий на те, що його донька веде свої соцмережі російською:

“Про це ми теж дуже багато говорили. Впливати на те, і стежити за тим, як вона веде соцмережі, це вона повинна сама зрозуміти. Вона прекрасно знає українську мову, в школі вона спілкується українською. Вдома спілкуємося так, як захочемо. Спілкуємось російською, спілкуємось українською”, – сказав Євген.

Розповів зірковий батько й про те, ким хоче бути його донька: “Варвара хоче бути співачкою, акторкою. В неї є мрія зібрати стадіон. Але для того треба пахати. Вона зараз вивчає польську мову. Я поки що все сказав”, – заінтригував Кошовий.