“Повний жах”: російське селище спалахнуло, як сірник, разом з будинками згоріли магазини та школа

Новини

У Росії сталася нова страшна пожежа, яка практично знищила населений пункт.

Полум’я спалахнуло у селищі Сосьва Свердловської області, пише Politeka.net з посиланням на соцмережі та місцеві ЗМІ.

Внаслідок цього вогонь знищив значну частину селища. Загалом у населеному пункті проживає трохи більше 7000 осіб. На даний момент повідомляється, що згоріли близько сотні житлових будинків, магазини, школа, лікарня.

В поселке Сосьва Свердловской области горят более 50 домов.

Всего в посёлке проживает чуть больше 7000 человек, о пострадавших не сообщалось. Сейчас на месте работают МЧС. Для местных жителей приготовили пункт временного размещения. pic.twitter.com/6QI6cvMtEF

— Лентач (@oldLentach) April 25, 2023

«Сосьви майже не лишилося. Згоріла центральна вулиця, школа, лікарня, колонія – повністю. Пригнали поїзд пожежний, гелікоптери. А толку? Наче пожежа затихає, вітер зупинився, але загалом там повний жах», – розповідають місцеві.

В поселке Сосьва свердловской области из-за пожара, начавшегося с возгорания травы, уже сгорели 92 дома, колония, пилорама и асфальтово-бетонный завод.

Карма! То есть гойда! pic.twitter.com/g60lHIdQXM

— восхищённый болгарин™ (@dedzaebal) April 25, 2023

У МНС заявили, що в ході розбору завалів виявлено одного загиблого. За однією з версій, полум’я перекинулося з пилорами, що спалахнула.

«Для місцевих тих, хто вижив, приготували котел тимчасового розміщення. Ці чорти лише так уміють. Потім назад у чисте поле», «Тушити економічно недоцільно», «Не хвилюйтеся жителі Сосьви, все це за планом СВО. Володимир Володимирович сказав, що все в межах термінів», “Карма!”, – коментують користувачі соцмереж апокаліптичні кадри пожежі.

В Свердловской области 240 заключенных с ВИЧ из лечебно-исправительного учреждения ЛИУ-23 провели по улицам горящего поселка Сосьва.

50 домов сгорело в поселке, пожар продолжается, тушить видимо нк собираются.

Снова кто-то покурил в россии. pic.twitter.com/vItcDapiEm

— Yalchin (@Kerim___Y) April 25, 2023

Також сильна пожежа сталася у селищі Вісім під Нижнім Тагилом. Там будинки горіли на двох вулицях одночасно. Є версія, що вогонь перекинувся на будинки з трави, що спалахнула.