“Якщо хтось думає, що війна закінчується…” Стаховський порадив готуватися до мобілізації всім українцям

Новини

Уславлений український тенісист Сергій Стаховський, який після початку повномасштабного вторгнення Росії пішов служити до ЗСУ, впевнений, що у війні доведеться брати участь усім мешканцям нашої країни. У себе в Instagram Сергій порадив співвітчизникам не тішити себе ілюзіями щодо війни.

Стаховський упевнений, що захищати Батьківщину доведеться всім без винятку, і чим швидше українці це зрозуміють, тим більше шансів залишитися живими після мобілізації. obozrevatel.com

“Всі, хто зараз удома і вважає, що війна вже закінчується або що його це зачепить, дуже сильно помиляються. Зброю в руки доведеться взяти кожному з нас… рано чи пізно. Тому поки ви вдома і живете спокійно, пам’ятайте, що за кожен спокійний день хтось із наших побратимів віддав життя… готуйтеся до військової справи, доки у вас є можливість обирати інструкторів, курси та напрям. Коли вас мобілізують, ваші шанси бути успішним воїном та вижити підвищаться у рази”, – написав Сергій.

"Якщо хтось думає, що війна закінчується..." Стаховський порадив готуватися до мобілізації всім українцям

Спортсмен додав, що сила українців у єдності й відданості одне одному та Батьківщині.

У недавньому інтерв’ю Стаховський зазначив, що Україна може перемогти лише завдяки розпаду Росії. Спортсмен-воїн вважає: той факт, що наша країна зустріла Новий рік вільною, – це вже перемога.

Також тенісист похвалився своїми трофеями, виклавши фотографії військовополонених.

Стаховський

Крім того, Стаховський виклав знімки з найгарячішої точки фронту. Сергій побував у Бахмуті й сфотографувався у розбомбленій школі.

"Якщо хтось думає, що війна закінчується..." Стаховський порадив готуватися до мобілізації всім українцям