Повториться “харківська операція”: озвучено сценарій переломного моменту у війні, де він станеться

Новини

Про це експерт розповів в ефірі “Захід. net”.

“Те, що оборона Бахмута увійде у воєнну історію, як одна з найкращих, найуспішніших і найсерйозніших бойових операцій у 21 столітті – це однозначно. Навіть їхній терорист гіркін сказав, що Бахмут для росіян – це сталінград навпаки – 8 місяців тактично кипіла ця битва, нацистська Німеччина зламала там собі свої сталеві воєнні зуби і з того часу почався великий контрнаступ радянських військ. politeka.net

Дійсно, Бахмут зараз виконує стратегічне завдання з винищування особового складу противника та рештки тої якісної техніки, котра у них ще є”, – каже Черник.

Також експерт розповів про російський так званий “наступ” і переломний момент, коли противник може зазнати поразки.

“Він триває з листопаду 2022 року, коли велике бойове і чисельне угруповання російської армії вивели з правого берега Херсонщини і з Дніпра і зосередили саме на східному плацдармі – з того часу вони здійснюють оперативний тиск. На цю хвилину ми перебуваємо в положенні маневренної оборони, а противник здійснює наступальні дії.

Чи він видихнувся – однозначно так, чи він затихає – так, однак чи в них ще є ресурс, в першу чергу, людський – щоб добиватися свого, бо там вони побили занадто багато. Коли буде перелом – неможливо передбачити, все може бути так, як з харківською операцією – її ніхто не бачив, а вона сталась”, – резюмумав військовий експерт.