“Продовжу працювати на захист України”: Нардеп Торохтій заявив, що не буде складати мандат, бо його “обрали люди”

Новини

У парламентській фракції “Слуга народу” опісля скандалу з Богданом Торохтієм вимагають від нардепа, аби той склав мандат та повернув державні кошти. Сам же Торохтій відмовляється скласти повноваження народного депутата України. Нардеп, який оскандалився після того, як його помітили з дружиною на відпочинку за кордоном під час війни, а також покупкою елітних нерухомості й авто, заявив, що буде “далі працювати на захист України”. На відповідну заяву нардепа бурхливо відреагував блогер Богдан Беспалов у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

Інформація про те, що депутат відмовляється від ідеї про відставку та хоче зберегти депутатські повноваження, з’явилася на сторінці Торохтія в соціальних мережах. “Я не буду складати мандат, мене обрали люди, я продовжу працювати на захист України”, – заявив нардеп в одному з коментарів на своїй сторінці у Facebook.

Проте згодом нардеп заперечив свої слова та заявив, що не лишав цього допису. Тим часом мережу вкрай обурило розкішне життя родини нардепа та відпочинок за кордоном під час війни, а також те, що нардеп не визнає своєї вини й хоче й надалі зберегти депутатський чин. Зокрема щодо позиції Торохтія гостро висловився блогер Богдан Беспалов.

“Схоже, нардеп Богдан Торохтій зі своєю позицією визначився. Працюватиме “на захист України” і на четверту автівку до кінця, бо обрали люди. Ще не нажерся хабарями. Я б робив з такими нардепами те, що робили з відьмами в середні віки”, – заявив блогер.

Нагадаємо, що скандал навколо нардепа Торохтія спалахнув наприкінці травня, коли стало відомо про його відпочинок у Болгарії. Також з’ясувалося, що нардеп за час війни змінив три авто, останнє з яких Mercedes-Benz EQS, ціна якого складає близько 7 млн грн. Елітні автівки були записані на ім’я дружини Торохтія Аліни Левченко – дочки футбольного тренера Віталія Левченка й експомічниці нардепа Сергія Капліна.