Продюсер Полякової назвав суму, яку вона заробила на скандальному весіллі колишніх прокурора і співробітниці ДБР

Новини

Також Ясинський заявив, що величезний торт на святі був здебільшого пластиковим.

Продюсер української співачки Олі Полякової Михайло Ясинський розсекретив, скільки вона заробила за виступ на скандальному весіллі у Львові.tsn.ua

Ясинський зазначив, що підтримує думку суспільства, що такі масштабні, показові святкування зараз не на часі. Також продюсер додав, що в наші часи для артистів такі виступи це єдиний спосіб заробляти.

“Я вважаю, що ці молодята, ця сім’я не мала морального права так зараз гуляти. Але ще раз скажу – ми живемо в країні з дуже складною історією. Головне – ми одразу відреагували і сказали про те, що, як важливо було перевіряти замовників за кордоном, так важливо і перевіряти замовників в Україні”, – зазначив Ясинський під час розмови зі Славою Дьоміним.

Оля Полякова та Михайло Ясинський / ©

Окрім того Ясинський натякнув, який гонорар Полякова отримала за виступ на весіллі експрокурора Ростислава Ільницького та колишньої співробітниці ДБР Роксолани Москви.

“Цю інформацію я тобі скажу 26 жовтня, коли буде концерт Олі Полякової. І там більше людей дізнаються, куди вона витратила цей гонорар. Люди кажуть, що я виправдовуюся, ні, я хочу пояснити природу певних процесів. Це не 25 і це не 10. Більше половини йде на роботу команди і в фонд артиста. Якщо Оля заробила 4−5 тисяч доларів і куди вона їх витратила, ми побачимо на концерті”, – сказав продюсер.

Окрім того Ясинський приголомшив зізнанням, що торт на весіллі колишніх прокурора і співробітниці ДБР був здебільшого пластиковим.

“Я знаю від одного з артистів, який був на цьому святі, що торт був пластиковий і справжній торт там був лише на вершині. Мені це не так цікаво, але я думаю що людям, які були обурені, було б цікаво дізнатися, що там насправді відбувалося”, – поділився продюсер Полякової.

Ясинський розповів, що торт на весіллі був частково пластиковий / © Lviv.media