“Ти сам вибрав їздити на бої”: українка оскандалилася своїми публічними висловлюваннями про ЗСУ

Новини

У своїх відеозаписах, опублікованих на TikTok, вона висловила незадоволення відносно військових ЗСУ.

Молода жінка із Харкова опинилася під критикою та негодуванням користувачів в соціальних мережах через свої висловлювання щодо військових Збройних Сил України. У своїх відеозаписах, опублікованих на TikTok, вона висловила незадоволення відносно того, що, на її думку, деякі військові намагаються використовувати співчуття громадськості, посилаючись на складність своєї роботи.politeka.net

Скандальні відео з дівчиною опублікували в Telegram-каналі “Батальйон “Монако”.

У своєму відео вона стверджує, що її дратує, коли військові намагаються використовувати жалість зі словами про тяжкі умови своєї служби. Її коментар також містив заклик вступати у військовий офіс, якщо комусь не подобається ситуація.

В підписі до одного з відео в TikTok вона написала: “А мене одну бісить, коли військові тиснуть на жалість та маніпулюють, мовляв, у них складна робота. Не влаштовує – переводься у військовий офіс і не ний, ти сам обрав їздити на бої”.

Пізніше, у ще одному відео, вона заявила, що не поважає тих військових, які ставлять під загрозу життя своїх співбратів по зброї та цивільних осіб. Проте конкретні ризики або ситуації, на які вона посилається, залишаються невідомими.

Ця дівчина іменується, як Катерина Андреєва. Після публікації своїх відеозаписів вона обмежила доступ до своїх сторінок в соціальних мережах, адже їй дуже не сподобалась критика українців на її адресу.