“Просто не вірю своїм очам”, – Коваленко показав, на чому армія РФ штурмує ЗСУ

Новини

Російська армія вирушила у бій на старих радянських ГАЗ-АА, які випускалися в період із 1932 по 1942 роки.

Втрати російської армії у військовій та автомобільній техніці настільки великі, що окупанти змушені використовувати на фронті автомобілі часів Другої світової війни. У Мережі з’явилося відео, на якому російські військові йдуть в атаку, пересуваючись на авто ГАЗ-АА, відомий як півторка. ГАЗ-АА випускався у період з 1932 по 1942 роки, ще до закінчення Другої світової війни. Зразком послужила американська вантажівка Ford моделі АА зразка 1930 року.

ЗСУ зняли пересування колони старих радянських машин на відео, після чого опублікували його в Мережі. При цьому реакція українських солдатів на відео промовиста. По колоні починає працювати артилерія ЗСУ. Фрагмент відео публікує Телеграм-канал ” Україна 365 “.

Коментуючи відео, військовий експерт Олександр Коваленко наголошує, що втрати автомобільного транспорту у російської армії настільки великі, що вони змушені кидати у бій старий радянський металобрухт.

“Той самий випадок, коли не вірю власним очам. Просто не вірю… Серйозно? Полуторка? 51 хоча б поплутали? Чи мало… Але, ні. З іншого боку, як модно зараз говорити – цей день настав! І не дивно. Втрати майже 9 400 од. .