Російська ППО помилково збила власний вертоліт: Мі-8МТВ знищено разом із екіпажем

Новини

Російський військовий пропагандист зазначає, що останнім часом російська ППО стріляє за власними повітряними цілями все частіше.

Російські військові знову завдали удару та збили власний гелікоптер “Мі-8МТВ-5”, який знищили разом з екіпажем. Про це повідомив російський військовий пропагандист, Z-військор та автор Telegram-каналу Fighterbomber. В опублікованому повідомленні автор зазначає, що екіпажі російської ППО регулярно збивають власні вертольоти та літаки, проте вирішення проблеми досі не було.

Більше того, жодних висновків російські військові зі своїх катастроф не роблять, а командування ЗС РФ потурає низькій компетентності екіпажів ППО. Внаслідок цього загиблі льотчики регулярно нагороджуються орденами Мужності посмертно, як і розрахунки ППО.

Більше того, російський військовий пропагандист зазначає, що останнім часом російське ППО стріляє за власними повітряними цілями все частіше.

“Причому останнім часом ухилятися від своїх ракет доводиться все частіше. І світла наприкінці тунелю не видно. Екіпажу Мі-8МТВ-5 вічного польоту…” – зазначено у повідомленні.

Де саме було збито російський гелікоптер, автор не повідомив.