“Просто так нічого не горить”: чому в рф почастішали пожежі і чим вони вигідні для України

Новини

Військовий експерт Роман Світан, розповів, чи вважає він часті пожежі в Росії випадковістю, чи це навмисні підпали.

Так, напередодні в Підмосков’ї горіли покришки на площі близько 2,5 тисяч квадратних метрів, над складом піднявся чорний стовп диму, який було видно за кілька кілометрів. Площа пожежі швидко зростала.politeka.net

Два пожежні вертольоти Ка-32, які прибули з Москви, здійснили понад 14 скидів води, але вогонь і не думав вгамовуватися.

“Коли дві країни в центрі Європи воюють – просто так нічого не горить. Найімовірніше, це робота російських партизанів – це називається проба пера. Завжди партизанські групи починали з чогось дрібного. Іноді навіть може бути з непрямим завданням. Тобто ось ця проба пера – дрібних чи початківців партизанських груп”, – каже Роман Світан.

За словами військового експерта, далі на черзі у партизанів можуть бути й військові об’єкти на території Росії, які, звичайно ж, будуть вигідні Україні.

“Партизанам це потрібно для того, щоб здобути, з одного боку, впевненість у своїх силах, з іншого боку спробувати як це робиться. Далі вони розвиваються до рівня серйозних партизанських з’єднань, які починають знищувати вже й військові об’єкти у тому числі”, – резюмував Світан.

Джерело: 24 Канал.