ЗСУ заганяють 40 тисяч окупантів у капкан: яке рішення готує армія рф на бахмутському напрямку

Новини

За словами військового експерта Романа Світана – ще пара оперативних заходів ЗСУ – окупанти або підуть, або будуть знищені.

“ОПГ Пригожина не вистачає на весь Бахмут, на те, щоб тримати фланги, там їх кілька тисяч людей, які зараз перебувають у самому Бахмуті, я б сказав в оточенні, з одного боку, і притиснуті – між молотом і ковадлом: в оточенні російських лінійних частин, які мають утримувати фланги та притиснуті до українських частин, тобто їх повільно сточують, саме розташування цього кільця навколо Бахмута – воно не дає росіянам можливості їх утримувати, жодними силами – тому українська армія його або знищить, або відсіче. Не думаю, що ми його оточуватимемо – його потрібно просто знищити”, – говорить Світан.

Також, за словами військового, якщо немає 10 км між фронтами відстані – це означає смертники, там і зараз знаходяться частини російські, які в принципі вже трупи, якщо не встигнуть втекти.

“Що стосується півночі – в районі Хромова знаходяться наші частини, ми утримуємо висоти. Бахмут він оточений висотами. Пройшовшись по висотах, Бахмут можна деблокувати, а якщо росіяни ухвалять правильне грамотне рішення по виходу з уже передбачуваного капкана, то може бути, якщо наші війська рушити з Білогорівки у бік Бахмута – відріже росіян і проблеми будуть у всього 40-тисячного угруповання. Тому Герасимов може ухвалити рішення відійти від Бахмута та Соледара в район Попасної”, – додав Світан.

Джерело: 24 канал.