Пригожин розпочав підготовку до “великої смути” в росії: “Це відбудеться незабаром, тому що нинішня влада не справляється”

Новини

Терорист Пригожин хоче не тільки зняти з себе відповідальність за провал наступу на Бахмут, але і підготуватися до нової війни всередені росії.

Про це заявив ветеран російсько-української війни, екскомандир роти батальйону “Айдар” Євген Дикий в ефірі Радіо НВ. politeka.net

“Щури тікають з корабля. Жирний, агресивний щур вже зрозумів, що корабель тоне і він зараз вирішує одночасно дві задачі. Він хоче зняти з себе відповідальність за провал наступу на Бахмут.

Вже очевидно, що на сакральну дату їхнього некрофільського культа – 9 травня – не буде перемоги, не піднесуть вони своєму царю-батюшці Бахмут. Сім місяців важких боїв за районний центр з довоєнним населенням 70 000, але навіть такої перемоги наши захисники їм не дали.

Пригожин, вагнерівці

По-перше Пригожин знімає з себе відповідальність: “це не я провалив Бахмут, а Шойгу мені снарядів не дав”. При цьому він вимагав собі 6000 снарядів на день. Для порівняння ЗСУ використовують зараз 4000 снарядів на день на всьому фронті. Він хотів 6 тисяч на один Бахмут. Хто як вміє воювати…

Але є і другий момент. В його відео він заявляє, що він не просто йде з Бахмута і все. Вони йдуть звідти в табори відпочинку і чекатимать там поки знову знадобляться народу росії. А це станеться скоро, бо нинішня влада не справляється.

Він вважає, що корабель настільки тоне, що не просто треба тікати з цього корабля, а вже готуватись до перерозподілу влади на росії. Коли після військової поразки там почнеться “велика смута”. Пригожин вже стовбить собі роль одного з лідерів цього великого “передєла”. І для цього йому треба зберігти хоча б частину своєї приватної армії”, – каже Євген Дикий.