Пригожин заручився підтримкою Суровікіна і перекидає в РФ групи найманців з Сирії – джерело

Новини

У Росії планується масштабний військовий переворот, який був заздалегідь підготовлений. Керівника ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина підтримують генерал Сергій Суровікін та командувач ПДВ Михайло Теплинський.

Про це повідомляє Telegram-канал “Досьє шпигуна”. Активні військові дії “вагнерівців” на території РФ – це чітко спланована операція, для якої потрібен був лише пусковий механізм – обстріл “тилових районів” ПВК “Вагнер”.

“Задумка з ліквідації ПВК з боку МО РФ дійсно існувала. Пригожин був попереджений, тому спроба і провалилася. Удари припали на пункти розміщення – приманки. Жодних суттєвих втрат ПВК не зазнала”, – йдеться у повідомленні.

Також у джерелі зазначають, що попередження Євген Пригожин отримав від генерала РФ Сергія Суровікіна.

“Також на стороні Пригожина командувач ПДВ генерал-полковник Теплинський. Аналогічні настрої і в особового складу ПДВ “, – додали у повідомленні.

На каналі пишуть, що за останні два дні із САР (Сирійської Арабської Республіки) було відкликано чотири групи бійців ПВК “Вагнер”. Усі вони переправлялися літаками Іл-76. Крайня група, у складі 139 осіб, прибула сьогодні о 04:30 до аеропорту Моздок, Північна Осетія. Ймовірно, вони чекають на подальші вказівки.

“Станом на 15:00 фактично ніякого опору ПВК не було. Здійснюються спроби “гальмувати” марш, але ніяк не зупинити. “Фортеці”, “Едельвейси” та інші грізні назви не працюють. Керованість в органах МВС, ФСБ на вкрай низькому рівні. Росгвардія ще якось “свербить”, – пишуть у джерелі.

За даними джерела, у списку втрат “Вагнера” лише Уазик-пікап із встановленим ДШК.

Як писав OBOZREVATEL, Пригожин оголосив “війну” Шойгу: з самого ранку 24 червня в Ростові-на-Дону триває захоплення будівель, у Воронезькій області повідомляють про перестрілки, у кількох регіонах відзначено багато військової техніки та озброєних людей. Контртерористичну операцію оголосили навіть у Москві та Підмосков’ї, а в кількох областях людей закликали не виходити з будинків.

За словами Пригожина, найманці контролюють усі військові об’єкти Ростова, зокрема аеродром. Він висунув ультиматум Шойгу.