З Росії на приватних літаках летить еліта: дані радарів

Новини

З великих російських міст, насамперед Москви, вилітають десятки приватних літаків. Російська еліта біжить із країни на тлі спроби голови ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина захопити країну.

Це випливає з даних flightradar24. До Росії все ще прибувають рейсові літаки, натомість велика кількість приватних літаків залишає територію країни. Серед них, наприклад, бізнес-джет Citation CJ1 бортовий номер RA-67428.

З Росії на приватних літаках летить еліта: дані радарів
Раніше в Ростовській області РФ на тлі заколоту ПВК “Вагнера” Євгена Пригожина місцева влада спробувала заспокоїти росіян розповідями про запаси продуктів. Директор департаменту споживчого ринку регіону Олексій Панкратов заявив, що запасу вистачить на тиждень.

У РФ банки підвищили готівкові курси долара та євро. Долар подорожчав із 84 до 105 рублів, а євро – з 92 до 115 рублів.

Нагадаємо, напередодні Пригожин оголосив “війну” Шойгу: з самого ранку 24 червня в Ростові-на-Дону триває захоплення будівель, у Воронезькій області повідомляють про перестрілки, у низці регіонів відзначено велику кількість військової техніки та озброєних людей. Контртерористичну операцію оголосили навіть у Москві, а у кількох областях людей закликали не виходити з будинків.

За словами Пригожина, найманці контролюють усі військові об’єкти Ростова, зокрема аеродром. Він висунув ультиматум Шойгу.