Привиділись тисячі військових: російські пропагандисти злякалися “наступу” ЗСУ на Придністров’я

Новини

Російські пропагандисти почали знову активно розповідати, що Збройні сили України нібито готують “наступ” на Придністров’я. За легендою росЗМІ, українські військові планують “висунутись” у напрямку Тирасполя у період з 9 по 15 травня.

Також в РФ брешуть, що для підготовки “нападу” ЗСУ перекинули на Одещину тисячі військових. Про це пишуть російські пропагандистські ЗМІ. obozrevatel.com

У країні-агресорі вигадали, що українська армія планує розпочати “озброєну провокацію для відволікання російських військ”. При цьому в РФ нафантазували, що частина українських військових “намагаються захопити склади з боєприпасами в селі Ковбасна”.

Деяким пропагандистам у пориві фантазії привиділися “українські диверсанти”. У РФ знову розповіли, що українські військові, переодягнені у російську форму, “планують напасти на власні підрозділи, щоб отримати привід для вторгнення у Придністров’я”.

Нагадаємо, у лютому речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук прокоментував активізацію вкидань Росії щодо Молдови і, зокрема, невизнаного Придністров’я. Він зазначив, що держава-терорист зазвичай “дістає з колоди цю карту”, коли справи у неї погіршуються.

Раніше повідомлялося, що на початку 2023 року Росія звинуватила Україну в підготовці до вторгнення в Придністров’ї. У міноборони РФ видали, що реалізація цієї української “провокації” нібито становить загрозу для РФ. Спікер російського диктатора Дмитро Пєсков назвав цю ситуацію “приводом для занепокоєння”.