“Приїхав сам за кермом”: кримські колаборанти не можуть натішитись “досягненню” Путіна. Відео

Новини

У дев’яту річницю окупації та анексії українського Криму президент РФ Володимир Путін не зміг триматися далеко від місця скоєння злочину. За заявами пропагандистів, 18 березня він прибув у тимчасово окупований український Севастополь, щоб відкрити “дитячий центр” та подивитися на хід будівництва так званого “музею православ’я” у місті. obozrevatel.com

При цьому в окремих представників окупаційних “влад” стався напад нестримного підлабузництва: гауляйтер Севастополя Михайло Розвожаєв розхвалив диктатора за те, що той “несподівано” приїхав до Криму, причому зробив це “сам”, та ще й “за кермом”. Оду “неймовірному лідеру” Путіну Розвожаєв опублікував у своєму Telegram-каналі.

“Наш президент Володимир Володимирович Путін вміє дивувати. У хорошому сенсі. Сьогодні ми мали відкривати дитячу школу мистецтв у Херсонесі. Все було готове для відеоконференції та доповіді президенту зі спецзв’язку. А Володимир Володимирович взяв і приїхав. Сам. За кермом. Тому що у такий історичний день президент завжди із Севастополем та севастопольцями. У нашої країни – неймовірний лідер!” – бився у вірнопідданіничому нападі гауляйтер.

''Приїхав сам за кермом'': кримські колаборанти не можуть натішитись''досягненню'' Путіна. Відео

Він також розповів, що причиною “героїчного” приїзду Путіна до Криму нібито стало бажання диктатора помилуватися “новою дитячою школою мистецтв і дитячим центром Корсунь”. Вони, заявив Развожаєв, є “першою частиною масштабного проекту історико-археологічного парку “Херсонес Таврійський” , який держава-окупант протизаконно будує на українській землі

Пропаганда цей незаконний самобуд називає “першим в Росії музеєм християнства на території історико-археологічного парку “Херсонес Таврійський”.

Ініціаторами “проекту” Розвожаєв назвав представників РПЦ, а “неймовірними темпами” будівництва, запевнив він, зайняті військові будівельники РФ.

Цікаво, що в ході “екскурсії” президент держави-агресора, яка вже більше року веде повномасштабну війну проти в рази меншої України і втратила вже понад 160 тисяч солдатів, кинув фразу “Все, що задумали – все виходить”.