Я ВСЕ ЖИТТЯ НЕПРАВИЛЬНО ПРАЛА ЗАНАВІСКИ. ТІЛЬКИ З ЦІЄЮ ПОРАДОЮ У МЕНЕ ВОНИ ВИЙШЛИ ІДЕАЛЬНО ВИПРАНИМИ

Новини

Після прання мої занавіски втратили свою білосніжність і легкість. А все тому, що прала я їх неправильно. Був новий, білосніжний тюль, легкий і повітряний. Після першого прання його не впізнати! Звідки береться ця жовтизна і неприємний сірий колір?

Є вірний спосіб уникнути брудно-жовтого кольору делікатних тканин після прання! Ми розповімо, як зберегти гарні речі в чудовому стані, як правильно прати тюль, щоб потім не було гірко і прикро.

Джерело:ukrainians.today

Як прати тюль

Щоб тканина зберегла блиск, білизну і представницький вигляд, насамперед зверніть увагу на температуру води. Замочіть тюль в ледве теплій воді, приблизно 30-35 градусів. Якщо температура води буде вище, ніжна структура тканини зруйнується і тюль неминуче пожовтіє!

Наступний етап – солоний: додайте в тазик з водою півкілограма солі. Потримайте фіранки в насиченому розчині півтори години, така процедура допоможе вивести навіть плями, що в’їлися, і випрати тюль ідеально.

Після замочування в солоній воді прополощіть тюль, тільки ні в якому разі не використовуй гарячу воду для цієї мети. Пам’ятай: прохолодна, ледь тепла!

Тепер виперіть тюль рідким засобом для синтетичних тканин. Акуратно поводьтеся з тюлем, не варто викручувати – просто дайте стекти воді.

Щоб повернути тюлю блиск, додай в прохолодну воду оцет з розрахунку 1 столова ложка на кожен літр. Після полоскання тканина перевтілиться!

Якщо тюль білий і ви хочете досягти блискучого снігового відтінку, додайте в холодну воду трішки рідкої синьки, кілька крапель. Вода стане світло-блакитною. Після полоскання в цьому розчині фіранки стануть білосніжними, будуть сяяти на сонці!

Сподіваюся, ці поради допоможуть вамі: так приємно, коли вікна прикрашені охайними і ідеально чистими фіранками!