Публікується вперше… Танчики “колотимо”: “Птахи Мадяра” вийшли на зв’язок з нової локації після виходу з Бахмута

Новини

На початку березня тактичну групу аеророзвідки “Птахи Мадяра” вивели з Бахмута, де вона тримала оборону 110 днів. Після цього інформація, де саме знаходяться захисники, з зрозумілих причин замовчується.

Однак згодом командир групи Роберт “Мадяр” Бровді повідомив, що підрозділ “Птахи Мадяра” у складі новоствореної спецроти ударних безпілотних авіаційних комплексів перемістився та продовжує виконання бойових задач на новій відповідальній ділянці. Разом з цим відбувається й доукомплектація особового складу

Він підкреслив, що військові продовжують служити та наближати перемогу України.

Не відвели, не вбили, не повернули і не у відпустках. Продовжуємо детоксикацію хробаків, і робитимемо це до самої Перемоги, – сказав він.

Після цього росіяни тиждень намагалися вгадати, де перебуває тактична група аеророзвідки. Припускали навіть, що “Птахи Мадяра” перебувають на Авдіївському напрямку та закликали зі страху там посилити підрозділи. А ще – назвали наших захисників “небезпечними хлопцями”.

Тож 12 березня Роберт “Мадяр” Бровді знову вийшов на зв’язок та покепкував зі здогадів з боліт.

Все спокійно, все круто. Працюємо. Не дасте нам трохи тиші потримати, починаєте одразу теорії різні… Сьогодні головний мейнстрім псарня видала. Орки назвали “небезпечним хлопцями”, – посміявся “Мадяр”.

Також у відео він передав ці чутки своїм побратимам та спитав їх, що вони зараз роблять насправді. Як з’ясувалося, вони заганяли у пастку ворожий танк. А на жарт, чи, бува, не іграшковий, з посмішкою відповіли, що зараз буде іграшковим.