Пугачова повернулася у РФ без Галкіна: стала відома ймовірна причина

Новини

Співачка приїхала в Росію без дітей та чоловіка.

Російська співачка Алла Пугачова приїхала в Росію нібито для того, щоб скласти додатковий заповіт і забрати усі документи, пов’язані з її дітьми. Сім’я не взяла їх з собою, коли вони в останній раз були в РФ. Про це пише російський Telegram- канал SHOT з посиланням на джерело з оточення примадонни.www.unian.ua

Зазначається, що Пугачова давно заповіла молодшим дітям все своє майно. При цьому власником замку в підмосковному селі Грязь є її чоловік – шоумен Максим Галкін, якого в Росії визнали іноагентом. Повідомляється, що в оточенні співачки вважають, що Пугачова пробує допомогти Галкіну “вирішити питання зі зняттям іноагентського статусу”.

“Попередньо, співачці потрібно вирішити деякі питання з нотаріусом, пов’язані з успадкуванням їх дітьми цього самого замку. Також її метою були якісь документи на дітей, які необхідні для завершення процесу переїзду в їх нові апартаменти в кіпрському Лімассолі”, – йдеться у повідомленні.

Стверджується, що Пугачова ввечері 3 листопада заїхала на територію РФ через КПП в Псковській області: “Там вона сіла на поїзд і сьогодні рано вранці (4 листопада) приїхала у свій замок в підмосковному селі Грязь, де заздалегідь почалася підготовка до її візиту”.

За деякими даними, примадонна також може відвідати церемонію прощання з народним артистом РФ, диригентом Юрієм Теміркановим, який помер напередодні.

Пугачова повернулася в Росію – що повідомлялося

Як писав УНІАН, 3 листопада Пугачова повернулася в Росію без дітей і чоловіка. Була інформація, що вона прибула до Москви о 7 ранку. Примадонну помітили на Ленінградському вокзалі, де її зустрічав водій. Дітей і чоловіка Максима Галкіна з нею не було. На той момент причина її візиту була невідома.