“Смітить татковими грошима”: розваги дочки директора “Миколаївводоканалу” в Одесі обурили Мережу (відео)

Новини

Реакція користувачів не забарилася.

В соцмережах оприлюднили відео, де дочка голови “Миколаївводоканалу” Бориса Дуденка 21-річна Катерина гучно святкує свій день народження: їздить центром Одеси на авто Mercedes-Benz G 550 та розкидає купюри, що схожі на доларові.tsn.ua

Відео, яке було знято під час повномасштабного вторгнення, влітку 2023 року, днями оприлюднили в Х. Воно одразу викликало обурливу реакцію користувачів.

Зазначимо, що громадськість обурила така поведінка доньки директора водоканалу на тлі кризи з питною водою, що триває у Миколаєві від 12 квітня 2022 року. Там з 6 травня 2022-го розпочали заповнення водопровідної системи технічною водою з лиману.

Реакція користувачів

Відео викликало неоднозначну реакцію. Зокрема, користувачі закидають доньці очільника “Миколаївводоканалу” недоцільність подібної поведінки під час того, як на тлі масштабних проблеми з водою у її рідному Миколаєві до комунального водоканалу надходять не лише бюджетні кошти, але й закордонна допомога.

В соцмережах оприлюднили відео, де дочка голови

“У Миколаєві досі немає питної води. Вода в кранах – лише технічна. (…) І перспектив ніяких…”

“Поки ми не почнемо оточувати зневагою цих непойманих злодюжек та їхніх діточок, вони й надалі будуть вважати себе елітою…”

“Поки ти шукаєш роботу за 15-ть… Мотивує…”

Тим часом сам Борис Дуденко запевнив, що на відео – фейкові гроші, тому що “так сказала його донька”. Також він заявив, що доходи Катерини не дозволили б їй розкидати справжні купюри, повідомляє видання “Корабелов.инфо” у журналістському розслідуванні.

Щодо дорогої автівки, на якій їздить 21-річна Катерина, Дуденко пояснив: “Це автомобіль керівника компанії, в якій вона працює. Вона з ним засперечалася з приводу виконання плану чи якихось прибутків. І вона виграла цей спір, тому зараз катається на цій машині”.

Також відомо, що дівчина від 2018 року подорожує світом. Судячи з її фото, вона побувала в Італії, Монако, Мальті, Франції, Німеччині, Туреччині, Румунії.