Путін не віддасть наказ про виведення військ із України, але не зможе витримати звільнення Криму

Новини

Глава Росії Володимир Путін не виведе свої окупаційні війська з України, а якщо ЗСУ відкинуть їх за кордон, це не означитиме завершення війни. Нині ж питання в тому, наскільки серйозним ударом стане для його режиму звільнення Криму.

Таку думку висловив російський опозиційний політик і журналіст Ігор Яковенко. В ефірі “Еспресо” він зазначив, що його здивував той факт, що російська влада не відреагувала на звільнення Херсона

“Можу впевнено сказати, що Путін не віддасть наказ про виведення військ із території України. Принаймні я не бачу такої можливості”, – підкреслив експерт.

Він додав, що Україні не потрібно на це розраховувати, вона повинна сама просто вибити російську армію на кордони 1991 року.

“Хоча це, за умови збереження путінського режиму, не означитиме завершення війни, просто величезний українсько-російський кордон стане лінією фронту. Тож другий варіант – це тотальна поразка Росії”, – назвав Яковенко два сценарії розвитку подій на фронті.

На його переконання, така поразка, як деокупація Криму й Донбасу, може спричинити падіння режиму російського диктатора. Насамперед, через обурення в армії.

За його словами, для нього особисто досить неприємна новина в тому, що російські публічний простір, телевізор і влада практично не відреагували на звільнення Херсона.

“Думав, що це буде удар доволі потужний. Російський телевізор, російська влада цей удар витримали досить легко”, – вказав Яковенко.

На його думку, зараз питання в тому, наскільки серйозним ударом стане звільнення Україною тимчасово окупованого Криму. Адже півострів, нагадав він, має велике значення для країни-агресора РФ.

“Думаю, що цей удар путінський режим усе ж таки не зможе витримати так легко, бо ж Крим – це абсолютно знакове явище й так легко проковтнути його звільнення, як проковтнули звільнення Херсона, певно, режим не зможе”, – висловив переконання соціолог.

OBOZREVATEL