“Спати спокійно не можуть”: експерт назвав зброю, якої найбільше бояться окупанти

Новини

Російські загарбники не можуть пристосуватися до швидких ударів американських реактивних артилерійських систем HIMARS.

Російські окупанти, які перебувають у радіусі ураження артилерійських систем HIMARS навіть спати вночі спокійно не можуть, оскільки по місцях зосередження особового складу ворога постійно “прилітає”. ТСН

Так оцінив високу ефективність цієї зброї військовий експерт Олег Жданов у своєму відеоблозі.

“До HIMARS ніхто не може пристосуватися. Усі, хто перебуває у зоні досягнення HIMARS, ходять та озираються вдень і вночі”, – зазначив ескперт.

Олег Жданов підкреслив, що пристосуватися до HIMARS неможливо, оскільки снаряд, випущений з установки долає відстань у 80 кілометрів за 1 хвилину. До того ж системи розташовуються за 10 – 15 кілометрів від лінії фронту, тому почути їхній запуск також важко.

За його словами, за доброго освітлення можна лише побачити шлейф від випущеного снаряда в небі. Але тоді проблемою для загарбників стає те, що вони не можуть зрозуміти, куди саме було завдано удар.

“У російських військах склалося чітке усвідомлення, що HIMARS – це непередбачувана зброя і вони бояться її”, – підсумував військовий експерт.

Саме страхом перед цією зброєю можна пояснити те, що заявляють начебто вже знищили тисячі установок в Україні. Хоча на озброєнні ЗСУ всього кілька десятків цих систем.