Пивоваров опинився в центрі протесту, українці бурхливо відреагували

Новини

Пивоваров закликав зберігати спокій, запевнивши, що концерт відбудеться іншим часом, а зараз треба берегти себе.

Артем Пивоваров, український музичний виконавець, ухвалив рішення скасувати запланований благодійний концерт у Дубліні (Ірландія) через порушення громадського порядку в місті. У своєму зверненні до шанувальників, опублікованому в Instagram, він підкреслив, що події розгорнулися на сусідній вулиці лише за 100 метрів від місця проведення концерту.  politeka.net

Звучать вибухи, і з метою забезпечення безпеки слухачів спільно з адміністрацією майданчика їм довелося скасувати захід та організувати евакуацію відповідно до законодавства. Пивоваров закликав зберігати спокій, запевнивши, що концерт відбудеться іншим часом, і висловив упевненість у тому, що місцева влада робить всі необхідні кроки для забезпечення безпеки громадян.

«На сусідній вулиці нашого майданчика за 100 метрів почалися теракти та протести. Ми чуємо вибухи! З метою безпеки наших слухачів ми разом із адміністрацією майданчика змушені скасувати концерт» – поділився Пивоваров.

За кілька годин до цього в різних районах Дубліна почалися заворушення після нападу озброєного ножем чоловіка в центрі міста. Внаслідок інциденту постраждали п’ятеро людей, включаючи трьох дітей.

«Протести проти чого?; Але останнім часом у центрі Дубліна важко було побачити білу людину, тим більше ірландців. Я не розистка, але перекіс із толерантністю зашкалив; мені здається, ще трошки і я почну вірити в наближення кінця світу; Країни ЄС понапускали себе дикунів, от і результат;