Росія готується до війни з НАТО, став відомий план Путіна: “мобілізує понад півтора мільйони людей і…”

Новини

Військовий експерт Владислав Селезньов розповів про підготовку Росії до війни зНАТО. Про це фахівець прокоментував в ефірі ютуб-каналу “Зараз”.  politeka.net

“Путіну важливо взяти повністю під контроль всю територію України, йому важливо вийти на західні кордони України, розмістити кошти вогневої поразки і вже звідти загрожувати країнам колективної Європи, країнам – членам Північноатлантичного альянсу”, – повідомив експерт.

Фахівець додав, що зараз німецькі експерти дають прогнози, що після закінчення бойових дій в Україні Росія відразу розпочне підготовку бойових дій проти країн НАТО. За різними оцінками цього Росії знадобиться від шести до десяти років.

Але за цей період Росії отримає технічні засоби, мобілізує понад півтора мільйона чоловік і буде дуже грізною силою. Чи встигне за цей час колективний захід перебудувати свою діяльність і настільки сильно посилити свої особисті збройні війська, щоб мати хоча б паритетні можливості для ведення бойових дій – питання відкрите.

Якщо дивитися зараз на дії Європи і як вони справляються з викликами та реагують на конфлікт в Україні – можна зробити висновки, що поки що не найоптимістичніші прогнози для країн колективного заходу. Часто наші союзники відкладають у довгий ящик питання, пов’язані з безпекою.