Російські добровольці оголосили про жест “доброї волі” й покликали губернатора Гладкова на “поговорити”: той відповів

Новини

Бійці легіону “Свобода Росії” та “Російського добровольчого корпусу” звернулися до губернатора Бєлгородської області В’ячеслава Гладкова. Вони запропонували йому обміняти двох полонених росіян на кілька хвилин спілкування з ним.

Цікаво, що розмову без зброї добровольці запропонували провести у храмі. Про це повідомляє Telegram-канал “Легіон “Свобода Росії” (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки). obozrevatel.com

Російські добровольці висунули Гладкову умови з’явитися до 17:00 в храм у населеному пункті Нова Таволжанка, щоб поспілкуватися, а заразом обміняти двох полонених.

Також бійці заявили, що мають намір поговорити з бєлгородським губернатором про долю країни-агресора Росії, війну проти України та ситуацію в Бєлгородській області.

“Якщо ви сьогодні до 17:00 з’явитеся в храм у Новій Таволжанці, ми, як жест доброї волі, як заведено говорити у нас на батьківщині, обміняємо цих двох полонених просто на можливість поспілкуватися з вами про долю Росії, непотрібну кровопролитну війну, яка ведеться вже півтора року, а тепер ведеться і на території вашої Бєлгородської області”, – йдеться у повідомленні.

У заяві також йдеться про те, що полонених російських військових звільнять просто в обмін на розмову з Гладковим.

“Тому сьогодні до 17:00 у вас є можливість поспілкуватися без зброї та забрати додому двох громадян РФ, простих солдатів, яких ви та ваше політичне керівництво відправило на цю бійню”, – заявили представники легіону “Свобода Росії”.

За кілька хвилин до терміну закінчення пропозиції, о 16:54 неділі Гладков відповів військовослужбовцям і образив їх, назвавши “негідниками, поганцями, вбивцями та фашистами”.

У відеозверненні в Telegram російський чиновник сказав, що у Новій Таволжанці йдуть бої, запропонувавши зустрітися з 17:00 до 18:00 у Шебекіно, але лише за умови, що окупанти, захоплені “Свободою Росії”, живі. Він стверджував, що бійці нібито могли вбити їх.

Гладков також збрехав, що через російських добровольців нібито гинуть мирні жителі РФ. “Ховаємо вже кожен день!” – сказав прихильник “СВО”.

Його промова вийшла трохи незв’язною. Губернатор заявив, що росіяни-окупанти, які потрапили в полон до “Свободи Росії”, це “єдине, що зупиняє” його від переговорів із добровольцями. Однак відразу після цього запевнив, що нібито готовий до зустрічі, призначивши інший час та місце. “Безпеку гарантую”, – стверджував чиновник.

При цьому у відеозверненні ще декілька секунд тому він висловлював сподівання, що всі “диверсанти” (так пропагандисти називають воїнів із російських добровольчих формувань, які проводять рейди на територію РФ), “будуть знищені“. “По-іншому не може бути за визначенням”, – зазначав Гладков.

Російські добровольці оголосили про жест "доброї волі" й покликали губернатора Гладкова на "поговорити": той відповів