Росія має президента, який наказує вбивати дітей, ми притягнемо його до трибуналу, – Данілов

Новини

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну показало міжнародній спільноті, що РФ не має “другої армії у світі”. У цій державі відсутнє громадянське суспільство, а її президент Володимир Путін віддає накази вбивати українців, зокрема, й дітей.

Жодних переговорів з дітовбивцями бути не може: Україна буде деокупована, а Путін неодмінно постане перед трибуналом. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов в інтерв’ю італійському виданню Corriere della Seraobozrevatel.com

Відповідаючи на запитання журналіста щодо того, чому Україна нині готова до контрнаступу, хоча рік тому значно поступалася РФ у силі, Данілов підкреслив: за час повномасштабної агресії Росії відбулося багато кардинальних змін. І пів тисячі вбитих загарбниками українських дітей лише додають українським воїнам рішучості у тому, аби нищити окупантів.

“З 24 лютого 2022 року по сьогоднішній день все змінилося. Більшість світу зрозуміла, що Росія не має другої за величиною армії на планеті, навіть не є частиною громадянського суспільства і має президента, який наказує вбивати дітей. П’ятсот дітей. Ми переможемо і притягнемо його до трибуналу за воєнні злочини. Тотальне відвоювання і Путін під судом”, – наголосив Данілов.

Коли ж журналіст припустив, що “мудріше вести переговори”, секретар РНБО вибухнув.

“Ви хочете, щоб ми здалися? Я знаю, що є італійські політики, які продовжують діалог з сьогоднішнім дияволом, Путіним. Краще скажіть публічно, що ви його підтримуєте. В Італії ви також маєте дивну позицію Церкви. Що це за Церква, яка підтримує дітовбивць? Якщо Церква вважає правильним прийняти умови сатани, то я розумію, але я так не думаю”, – емоційно заявив посадовець.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що серед вбитих росіянами на Дніпропетровщині ввечері 3 червня мирних людей була 2-річна дівчинка Ліза. Вона разом з мамою перебувала удома, коли поруч з будинком впала російська ракета і вони опинилися під руїнами будівлі.

Розбираючи завали, рятувальники спершу знайшли тяжко поранену маму дівчинки, її відвезли до реанімації. Дитину ж розшукали близько 3 години ночі: на момент, коли рятувальники дістали маленьку Лізу, дівчинка вже не дихала.

Загалом унаслідок удару постраждали понад 20 осіб, зокрема, п’ятеро дітей.