Російські окупанти відійшли з деяких позицій на Донецькому напрямку – заява Сил оборони

Новини

Російські окупаційні війська відступили з кількох позицій на Донецькому напрямку. Ворог змушений був залишити захоплені території завдяки зусиллям українських військовослужбовців.

Зі свого боку захисники України облаштують оборонні позиції на територіях, з яких втекли росіяни. Про це в ефірі телемарафону розповів керівник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський. obozrevatel.com

За його словами, російські окупаційні війська продовжують зазнавати величезних втрат особового складу та техніки. Однак військове командування РФ не зважає на втрати і продовжує безуспішні спроби штурму.

Ворог продовжує наступальні дії в районі Авдіївки, Мар’їнки та Карлівки. Дмитрашківський наголосив, що лише минулої доби українські воїни відбили 30 штурмових дій, а вночі проти 2 квітня – 10.

Водночас він не став розкривати деталей щодо ділянок, з яких забралися російські війська, лише зазначив, що українські військові облаштують там оборонні позиції.

“Завдяки злагодженим та вмілим діям наших захисників на Донецькому напрямку ворог відступив з деяких позицій, зараз ми облаштовуємо ці позиції для ведення оборонних дій”, – заявив Дмитрашківський.

Російські окупанти відійшли з деяких позицій на Донецькому напрямку – заява Сил оборони