“Руки геть від Гетьмана! В цій історії прекрасно все. Кращої характеристики порошенку і не придумаєш”

Новини

Андрій Міщенко

Руки геть від Гетьмана! Ні дешевим провокаціям!

“Добрий товар прикриття – це саме бренд “Рошен”, тому що це загальновідома компанія, яка займається експортом. І припустити думку, що в цьому вантажі будуть сигарети, – було досить недоречно”, – говорить президент Асоціації міжнародних експедиторів України Віктор Берестенко.

Все пішло не так уже в глибині Румунії. Машину випадково зупинила поліція, і тоді вже водій почав нібито плутатися в показах.

“Пунктом призначення була внутрішня митниця в Бухаресті. Коли водія запитали, куди він прямує, він сказав нам, що прямує до Орадя, а потім підозру поліцейських іще більше посилив маршрут, яким їхав водій, адже він відхилився від шляху до столиці”, – каже керівниця регіонального відділу румунської митниці (м. Брашов) Верґініка Драґой.

Бугага, а в середині між цукерками виявили цигарки без акцизу фабрики Г.Козловського, який ще є власником франшизи порошенка на Львівщині, бізнес-проекту Петра – ЄС.

А документи ще раз підтверджують – відправник достеменно знав вміст фури. Акт завантаження саме тієї автівки ВХ5519СМ, яку згодом затримають у Румунії, і додаток до угоди між київським і румунським “Рошенами”: в додатку перелічені всі солодкі офіційні позиції – на 53 тисячі євро, а в акті завантаження чорним по білому написано: “Сторонніх вкладень немає, недовкладень немає, асортимент відповідає маркуванню”.

“Така кількість цигарок – ціла автівка – вона не могла бути просто.

Румунські податківці порахували, що цигарок на кілька мільйонів евро, одного лиш акцизу несплачено на 1 млн.евро.

Так їх Олексійовичу, і байдуже, що ЄС нам допомагає у війні, а контрабанда це підрив економіки нашої і їхньої на мільйони евро, з однієї лиш фури.

Фури опломбовуються в Україні, українськими митниками, на підприємствах експортерах, після перевірки вантажу і Т/З. Св.Петро контролює навіть використання туалетного паперу на своїх фірмах, камери спостереження на кожному кроці, при бажанні клубок можна розмотати. Та чи варто? Петро Олексійович і так натерпівся від злочинного режиму Зе, втрату побратима медведчука не компенсувати жодними контрабандами.

В цій історії прекрасно все. Кращої характеристики порошенку і не придумаєш.
Як каже народна мудрість:” скільки Петра не годуй, а він все одно с3,14здить”.
Хоча ні, впевнений, що зробив це Олексійович за Україну, за її волю, за честь і славу, за народ!
Вношу Румунію у свій список недружніх країн.

До речі, цікава деталь: офіційний документ, який “Рошен” подав на митницю, складено… мовою держави-агресорки. Але то вже, як-то кажуть, інша історія.

P S. До речі офіційний документ, який “Рошен” подав на митницю, складено на радном ізикє порошенка – руском.

Дякую!
https://t.me/AndriyMishchenko_official

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Джерело