Росія має сили для нового наступу, військовий поділився: “Досить, щоб…”

Новини

Військовий Максим Жорін розповів, чи росіяни зможуть знову піти в наступ

Військовий Максим Жорін прокоментував, чи можуть росіяни піти у наступ. Про це захисник поділився в ефірі “Фабрика новин”. politeka.net

“Навіть ті резерви, які ми здогадуємося, знаємо і бачимо, навіть їх сьогодні достатньо, щоб збільшити лінію фронту. Справа в тому, що Росія зараз справді не легко і вона на всіх напрямках і вони змушені десь потроху, а десь сильно відступати, але вони розуміють наші можливості нашої армії”, – розповів захисник.

Військовий також додав, що росіяни розуміють, що навіть із західною технікою в України менше ресурсів, ніж у них. Тому не можна відкидати таку можливість, що Росія може збільшити лінію фронту за рахунок тих підрозділів, які були відновлені або нещодавно були створені.

Вони мають достатньо сил, але не настільки, щоб вони захопили суттєву частину території України. Але вони можуть спробувати це, щоб збільшити лінію фронту.

Захисник також додав, що зараз окупанти активно перекидають до Бахмуту додаткові резерви. Вони там хочуть не лише зупинити настання ЗСУ, а й повернути втрачені позиції, а також піти далі на захоплення Донецької області загалом, як і планували.