Юрій Горбунов на початку повномасштабної війни їздив на елітний іспанський курорт: докази від прикордонників

Події

Відомий український телеведучий та продюсер Юрій Горбунов після повномасштабного вторгнення РФ в Україну, 1 березня 2022 року, перетинав кордон Молдови з ЄС зі своїми маленькими синами – шестирічним Іваном та дворічним Данилом (на той момент їм було 5 та 1 рік відповідно). Після цього, 26 березня того ж року, шоумен виїжджав з України вже один. Принаймні саме так стверджують українські журналісти, у розпорядженні яких з’явилися незаперечні докази – документи молдовських прикордонників. .obozrevatel.com

Після того, як 52-річний Горбунов самостійно залишив Україну наприкінці березня, він перебував на елітному іспанському курорті. Відповідне розслідування провели та оприлюднили журналісти Цензор. НЕТ.

Так, за інформацією співрозмовників, шоумен вирушив до міста С’Агаро. Це елітний курорт Коста-Брава в Іспанії. Зазначається, що це не остання подорож скандального артиста з початку повномасштабного вторгнення.

Юрій Горбунов на початку повномасштабної війни їздив на елітний іспанський курорт: докази від прикордонників

Варто наголосити, що у Горбунова троє дітей, проте він не потрапляє під відповідну норму, яка дозволяє багатодітним батькам виїжджати закордон під час воєнного стану. Справа в тому, що старша дочка зірки від першого шлюбу вже давно повнолітня і навіть має власну дитину.

Повідомляється, що журналісти звернулися до Горбунова по коментар, аби він роз’яснив ситуацію, проте досі не дочекалися відповіді.

Юрій Горбунов на початку повномасштабної війни їздив на елітний іспанський курорт: докази від прикордонників

При цьому сам телеведучий раніше запевняв, що не зміг би виїхати за кордон під час війни, як деякі його зіркові колеги, зокрема хореограф Влад Яма, який зараз перебуває в США.

Нагадаємо, нещодавно Горбунов опинився в епіцентрі гучного скандалу. Компанія ведучого “Прототип Продакшен” виграла тендер на зйомку 24-серійного комедійного серіалу за 33 млн грн. На прикладі Охлобистіна продюсер пояснив, навіщо знімає серіал за державні гроші. Артист наголосив, що військовим зараз потрібен гумор.

Українці ж дорікнули зірці, що захисникам України на передовій потрібна зброя, авто та дрони, а не жарти. Під тиском продюсер відмовився від тендера.