Росія нанесла удар по магазину на Харьківщіні: більше 40 осіб загинули

Новини

Російські окупаційні війска обстріляли село Гроза в Харьківскій області, через що загинули більше 40 осіб.

Окупанти обстріляли село Гроза, що в Куп’янському районі на Харьківщині, через обстріл загинули 49 осіб. Про це повідомив Володимир Зеленський, голова Офісу президента та Харьківська обласна прокуратура.politeka.net

“Попередньо відомо про 48 загиблих. Серед них є дитина, 6-річний хлопчик.. Також відомо про 6 поранених – також одна дитина, дівчинка. Розбір завалів триває”, – зазначив голова ОП Андрій Єрмак.

Після цього ситуацію прокоментувала Харьківска обласна прокуратура. Як стало відомо, загинули вже 49 осін на цей час.

“За даними слідства, 5 жовтня близько 13:25 російські військові обстріляли с. Гроза Куп’янського району. Зафіксовано влучання у цивільний об‘єкт — у сільський кафе-магазин. Станом на зараз відомо про 49 загиблих, серед яких дитина, та 7 поранених. Інформація уточнюється”, – зазначили в прокуратурі.

Президент України також відреагував на теракт в Харьківський області. За його словами, російський терор повинен бути зупинений.

“Російський терор треба зупинити. Усі, хто допомагає Росії обходити санкції, злочинці. Усі, хто підтримує Росію досі, підтримує зло. Цей і подібні теракти потрібні Росії лише для одного: зробити свою геноцидну агресію новою нормою для всього світу. І я дякую кожному лідеру, кожному народу, який підтримує нас у захисті життя!”, – написав Зеленський.