В Одесі знову оголосили тенедер на мільйони: для чого цього разу знадобилася кругленька сума

Новини

Замовником є департамент капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської облдержадміністрації.

У найближчий час планується провести реконструкцію зовнішньої електромережі вуличного освітлення на території Одеської обласної клінічної лікарні, що знаходиться на вулиці Академіка Заболотного в Одесі.politeka.net

Про це було оголошено в тендері, опублікованому на платформі публічних закупівель Prozorro.

Замовником робіт реконструкції зовнішньої електромережі вуличного освітлення є департамент капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської облдержадміністрації.

Загальна вартість цих робіт оцінена у велику суму коштів, а саме – 11,8 мільйона гривень. Вибір підрядника для виконання робіт запланований на 9 жовтня. Відповідно до умов цього тендеру, всі роботи повинні бути завершені до 31 грудня 2023 року.

Крім цієї модернізації електромережі зовнішнього освітлення, на території обласної лікарні також передбачається ремонт території, вартість якого оцінена у 35 мільйонів гривень.

Згідно з технічним завданням, на території лікарні планується оновити кабельну лінію для зовнішнього освітлення, встановити понад 90 опор та змонтувати 116 світильників. Крім того, передбачено відновлення тротуарів у місцях прокладання кабелю та обрізку 20 дерев.

На початку лютого 2022 року Департамент капітального будівництва Одеської обласної державної адміністрації оголосив тендер на суму понад мільярда гривень. Планувалося виділити кошти з державного бюджету на ремонт лікарень з метою включення цього проекту до президентської програми “Велике будівництво”. Однак цей тендер було скасовано.