Росія нападе у 2027: Арестович спрогнозував нову війну в Україні (відео)

Новини

Нині ж, за словами ексрадника Офісу президента, керівництво Кремля намагається визначитися з тим, як їм краще капітулювати у повномасштабному конфлікті.

Президент Росії Володимир Путін готується до другої війни з Україною, яку запланував на 2027 рік. Про це заявив ексрадник Офісу президента Олексій Арестович під час стріму з російською журналісткою Юлією Латиніною. focus.ua

“Кремль з задоволенням програє нинішню війну в Україні. Він навіть готовий звалити з нашої країни. Але в цей час у Москві розраховують на реванш у 2027-2028 роках”, — заявив Арестович під час ефіру.

За словами ексрадника ОП, зараз у провладних політичних колах Росії відбувається дискусія, як програти війну в Україні — утримати частину територій чи залишити їх.

“В принципі, їх (представників влади РФ) влаштує навіть другий варіант… Росіяни готові закінчити війну. Вони готові до цього. Жодної тривалої війни не буде. Їм потрібен буде ривок, мирна пауза для зняття санкцій та переозброєння”, — вважає він.

Арестович заявив, що РФ починає будувати військову машину, що буде здатна вирішувати подібні завдання, які постають перед політичним керівництвом.

“Вони сподіваються побудувати її десь до 2026 року. Я в це не вірю, але до 2027-2028 — цілком. У четвертий рік нового терміну Путіна вже можна розпочинати другу українську (війну). Вони це декларували… Чи вийде — велике питання. Але те, що готуватись до цього треба, це неминуче”, — підкреслив ексрадник ОП.